Nowe darmowe konto osobiste bez warunków!

bgz-bnp-paribas-konto-optymalne

Każdy z nas chciałby mieć bezwarunkowo darmowe konto. Nikt z nas nie lubi opłat za operacje bankowe tym bardziej tych niespodziewanych. podczas gdy większość banków wprowadza coraz wyższe opłaty przebiegłe warunki za korzystanie z konta Bank BGŻ BNP Paribas poszedł w zupełnie innym kierunku i stworzył jedno z trzech bezwarunkowo darmowych kont na rynku. W tej chwili jest to z pewnością najatrakcyjniejsza oferta ponieważ bank daje 300 zł premii rocznej za płatności kartą. Za zakup do kartę lub do aż 2% zwrotu danej kwoty w sklepie.

Jest wielkim wyzwaniem doszukać się minusów nowego bezwarunkowo darmowego konta bankowego. Bank daje również możliwość bezpłatnych wypłat gotówki z bankomatów własnych banku lub drugiej największej sieci bankomatów w Polsce Planet Cash.

W zasadzie jedynym mankamentem jeśli chodzi o opłaty jest opłata 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów. Czy jest to duży minus? praktycznie nie można tego uznać za minus ponieważ Większość banków tyle właśnie kosztują wypłaty z bankomatów.

Warto zwrócić uwagę, iż w popularnym rankingu kont osobistych Szymona Ziemby znanego jako Rekin Finansów konto to w czerwcu 2017 roku zajęło pierwsze miejsce. Popularny bloger finansowy przeanalizował wszystkie opłaty, a także funkcjonalności konta optymalnego BGŻ. Z jego analizy wynika, że rzeczywiście jest to bezwarunkowo bezpłatny rachunek rozliczeniowo oszczędnościowy.

Brawo BGŻ !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>