Co z darmowymi kontami Nest Bank? Koniec Smart Bank.

nest bank

Smart Bank zamienił się w Nest Bank 28 października 2016. Niesie to za sobą wiele zmian, z tego co informuje Bank będą one pozytywne.

Sama nazwa banku wskazuje, iż będzie to gniazdo ponieważ jest z angielskiego oznacza gniazdo. Ma to być w banku kierunkowa na na urodziny z racji swojej nazwy. W tym celu Bank przyszłości planuję ulepszyć swoje konta bankowe oraz konta oszczędnościowe.

Konta bankowe Nest Bank

Zacznijmy jednak od kont bankowych które pozostaną w niezmienionej postaci. Nie wzrosną opłaty za konta osobiste które teraz nie będzie się nazywać Smart konto a Nest konto. Konta firmowe oraz walutowe również pozostaną w niezmienionej formie tabela opłat i prowizji nie przewidują zmiany. W przyszłym roku bank ma uruchomić nowy system bankowy który zwiększy funkcjonalność rachunków osobistych oraz biznesowych.

Konta oszczednościowe Nest Bank

Oprócz rachunków rozliczeniowo oszczędnościowych Bank wprowadza także lepsze rachunki oszczędnościowe dla osób indywidualnych oraz klientów rodzinnych. Będą one jednak dostępne tylko po założeniu konta osobistego. Na pewno zyskają osoby które chcą oszczędzać długoterminowo. Czy będzie to jedna z najważniejszych ofert na rynku? przekonamy się zapewne o tym niebawem. Jeśli konto pojawić się w porównanie kont oszczędnościowych rekin Finansów, oznaczać to będzie że oferta banku jest godne uwagi.

Bank obiecuję także wprowadzić oprocentowane lokaty bankowe który dotychczas były dostępne tylko dla posiadaczy rachunków osobistych.

Podsumowując największym zmiana Manson logo banku oraz nazwy kont i innych produktów finansowych. Pozytywną zmianą jest to że pan będzie od teraz posiadał także fizyczne oddziały Banku w których docelowo ma być aż 350. Dotychczas Bank Nie posiadało oddziału lokalnych lub korzystał z Oddziałów Biz Banku który także należał do właściciela Smart Banku. Konsolidacja Marek oraz podmiotów pozwoli na stworzenie lepszej oferty bankowości dla klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>